כניסה למערכת ניהול

כניסת משתמשים לאתר

המלצות

המלצות

בני כפיר מסיים השנה (5/8/2012)

שם ההורה: טלי

בני כפיר מסיים השנה, רוצה להודות על כל השנה האחרונה, על השמחה בה כפיר הלך כל בוקר לגן. בהחלט השקעתם ועשיתם לו ימים מאושרים אצלכם! ניפגש בהמשך עם התאומים הקטנים (-:

 
 

לצוות גן אתי (7/31/2010)

שם ההורה: ניצן ויניב אברמוביץ'

מהיום הראשון שהגענו לראות את הגן ראינו את החום, האהבה והאותנטיות כמו בגנים של פעם. בני יהל מסיים כבר את השנה השנייה בגן, עם הגננת אתי המקסימה והצוות שלה, דפנה, רותם, עופרה ואלין שתמיד עטפו את יהל וכל הילדים בחמימות משפחתית, דאגו להתקשר ולבדוק לשלומו כאשר החסיר יום, הקנו לו חינוך לאהבה וסובלנות, פשוט...המון תודה על עבודת קודש.

 
 

גם אני ילדה (9/13/2009)

שם ההורה: גלית

אני עצמי גדלתי בגן מרים, אני זוכרת עד היום דברים נפלאים ואת מרים המקסימה שהיתה גננת נפלאה. גדלתי והפכתי להיות אם בעצמי, אם שקצת קשה לה להיפרד מילדיה. נועה, בת שש וחצי היום היתה נכנסת בימיה הראשונים, איריס היתה מחבקת ומרימה אותה ואני הייתי בוכה בחוץ. איריס נתנה לי ולנועה המון תשומת לב והתייחסה ברצינות ובהבנה לקושי שלי. נועה פרחה ואהבה מאוד את הגן הזה ועד היום היא מדברת עליו ועל איריס, מרים, דפנה ורויטל. היום יוגב בגן, כבר מעל שבוע ולצוות בגילו הצטרפו גונן המדהים ועינת החייכנית, גם הם וגם איריס עוטפים את יוגב בהמון אהבה ורוך ויוגב, במילים המתוקות שלו, מספר לי מילים טובות שהוא שומע מהצוות בגן, כמו "אתה חמודי" ועוד כאלה ומראה לי כל מיני פרצופים מצחיקים שעושים לו, ורק התחלנו את השנה! גונן הוא ממש אוצר בגן, הוא מרים את הילדים ואוהב אותם מאוד. איריס וגונן בוחרים בקפידה כל איש צוות בגן והתוצאות מורגשות על הילדים. כשאני באה להוציא את יוגב מהגן, עם כל הבכיהוא מבקש "עוד פעם לגן אי-אי-ס.

 
 

לאיריס וגונן המקסימים (7/5/2009)

שם ההורה: אורטל ושי אלוני

עוד ביום הראשון הבחנו מיד, שהגענו לגן קסום ומיוחד. באווירה ביתית חמה ונעימה, תמיד עם חיוך והמון נשמה. הפקדנו בידכן את האוצר הכי יקר נהוראי שלנו ואתן שומרים עליו מכל משמר. מנשקים מחבקים מטפחים ומעשירים בידע כה רב אתם אוהבים ללא כל תנאי וללא גבולות, ועל כך מגיעות לכן אלפי תודות! תודה על ההשקעה העצומה, החום והאהבה, תודה על שעות של סבלנות ושלווה, תודה על רגעים נפלאים ומרגשים, במסיבות המושקעות שנגעו אי שם בפנים. תודה על הרוגע שאתם גורמים לנו לחוש, בכל יום ששמים את הילד בגן. תודה אישית לכל אחת ואחת על כך שאתן בעצם משהו מיוחד.

 
 

אתם גדולים (7/7/2008)

שם ההורה: סיסי ושמעון אזרד "בר ארועים

אנו שמחים שארבעה מילדינו זכו לגדול בגן מרים בר,שובל,שליו ואגם. תודה על היחס החם,על ארוחות טעימות ועל מגוון פעילויות המעשירות את הילדים. איריס!תישמרי מקום לאחיינית שלי "מאיה"

 
 

דור שני יוצא לדרך (3/21/2008)

שם ההורה: מירב ואורי מאיר

אנחנו משפחת מאיר דור שני לגן מרים. אורי אבא של ירין גדל אצל מרים , ירין גודלת אצל איריס. בתחילת הדרך לא היינו בטוחים שירין תלך לגן, שנינו עובדים אחה"צ.היום אנחנו בטוחים שלקחנו החלטה נכונה במקום ועם הגן המתאים ביותר.כל בוקר אצלנו הוא מצעד צהלות= הולכים לגן.תודה לאיריס, גונן ודגנית, אתם פשוט מקסימים.

 
 

גן חמים ואישי (2/16/2008)

שם ההורה: נאוה מורי

 

בעיניים בורקות וחיוך חושף שיניים, ברגליים קלות ופשוקות ידיים,תומר בני הקטן,מגיע לצוות הגן. איריס החביבה, גם גננת וגם חברה, הילדים בעיניה הם בראשונה. מוצאת זמן בכל רגע נתן, לעדכן,לשבח ולתת יעוץ.מלאה בעדינות ורוך, נוטעת אימון שלווה וחום. כאמא מגוננת על הילדים ושולחת את ההורים רגועים ומאושרים.

 

 
 

אין עוד גן כזה (2/13/2008)

שם ההורה: אורטל אלוש

 

רק לראות את השמחה של הילד שאומרים לו שהולכים לגן לאיריס וגונן נותנת הכל מלבד העובדה שאנחנו כהורים שקטים ומאושרים ולילד טוב ושבחרנו לו את הטוב ביותר, איריס וגונן זוג מיוחד במינו...

 

 
 

גם לדודים מותר להמליץ (2/11/2008)

שם ההורה: מירב ושמחה

פשוט צריך לראות את החיוכים על פניהם של הילדים ולהבין עד כמה הם מאושרים . וזאת הודות לאיריס והצוות המדהימים עלו והצליחו ותבורכו על האושר והאהבה הרבה שבה אתם מגדלים את יקירינו

 
 

גן מרים יש רק אחד (2/9/2008)

שם ההורה: עופרה

בני אייל גדל בגן מרים עם הגננת איריס המדהימה תכנים והעשרה והמון שמחה משחקים המון ואוירה חמה ונעימה גן מיוחד ברמה ושופע חמימות אוהבים אתכם מאוד